Słupsk On-line Słupsk On-line / Gospodarka i biznes / Biznes wiadomości

eGospodarka.pl

19.04.2018 Produkcja w Polsce III 2018

Znamy już marcowe statystyki dotyczące produkcji w Polsce. Z danych przedstawionych właśnie przez Główny Urząd Statystyczny wynika między... więcej »

19.04.2018 Czy ubrania dla dzieci są bezpieczne?

Inspekcja Handlowa zbadała bezpieczeństwo ubrań dla dzieci. Wyniki przeprowadzonej w IV kwartale minionego roku kontroli nie należą do... więcej »

19.04.2018 Duńczycy zadłużeni i szczęśliwi, a my?

Wydawać by się mogło, że zadłużenie Polaków prezentuje się dość imponująco. I tak faktycznie jest dopóki polskich danych nie zestawimy... więcej »

19.04.2018 Urlop tacierzyński i ojcowski. Co powinien wiedzieć tata?

Urlop ojcowski i tacierzyński cieszą się w naszym kraju rosnącą popularnością. Ze statystyk wynika, że w minionym roku skorzystało z nich... więcej »

19.04.2018 Debiut ONCOARENDI THERAPEUTICS S.A. na GPW

Spółka ONCOARENDI THERAPEUTICS S.A. zadebiutowała 19 kwietnia na rynku GPW. Emitent zajmuje się badaniami nad nowymi lekami. W ramach IPO... więcej »

19.04.2018 Zarządzanie budżetem domowym po 40-stce

Jak wyglądają finanse Polaków po 40-tce? Odpowiedzi na to pytanie poszukiwała platforma do obniżania i opłacania rachunków MAM.... więcej »

19.04.2018 Co kupują polscy konsumenci? Siła nabywcza w handlu detalicznym

397,4 mld zł. Tyle wyniosła w minionym roku siła nabywcza Polaków w handlu detalicznym - wynika z badania GfK. Największy udział w wydatkach... więcej »

19.04.2018 E-rewolucja! Cyfrowe technologie a gospodarka

Technologie cyfrowe to dziś chleb powszedni, ale cyfrowa rewolucja ciągle bywa nie w pełni uwzględniana w statystykach i regulacjach. Te... więcej »

19.04.2018 Rosnący protekcjonizm początkiem wojny handlowej?

W Stanach Zjednoczonych właśnie wprowadzono cła na stal i aluminium. Beneficjentami są tu bez wątpienia amerykańscy producenci tych metali,... więcej »

« poprzednie 1 . [ 2 ] . 3 . 4 ... 17 następne »
źródło: eGospodarka.pl